top of page
 • Neden üye olmalıyım ?
  Bullment.com’a üye olduğunuzda yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olabilir, size özel alışveriş olanaklarından faydalanabilirsiniz.
 • Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim ?
  Üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
 • Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim ?
  Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması sizi yenilikler, firsatlar ve kampanyalar hakkında bilgilendirmenin yanı sıra size özel teklifler geliştirmemize ve bu tekliflerin size zamanında ulaşmasına yardımcı olmaktadır.
 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım ?"
  Bullment.com'a üye olurken kullandığınız şifrenizi unuttuysanız "Üye Girişi" bölümünden "Şifremi Unuttum" yönlendirmesine tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bullment.com'da nasıl alışveriş yapabilirim ?
  Bullment.com üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptiktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz ürünlerle ilgili arama yapabilir, veya sitemizdeki kategorilerden ilgilendiklerinizi seçerek ürünleri inceleyebilirsiniz.Beğendiğiniz ürünleri, miktar seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz
 • Türkiyenin her yerine teslimatınız var mı ?
  Türkiye’nin her yerinden Bullment.com'u ziyaret edip seçtiginiz ürünleri sipariş edebilirsiniz.
 • Ürünlerin kullanım amacı nedir ?
  Ürünlerimizin kullanım alanı yelpazesi oldukça geniş düşünülüp tasarlanmıştır. Güzel kokmasını istediğiniz bütün alanlarda kullanabilirsiniz. İster sigara sonrası elinizde oluşan kokuyu gidermek için elinizde patlatıp kullanabilirsiniz, ister defterinizin arasında patlatıp kendinize küçük süprizler yapabilirsiniz. Sınırsız kullanım alanı yaratabilirsiniz :)
 • Fiyatlarınıza KDV dahil mi ?
  Bullment.com'da belirtilen ürün fiyatlarına KDV dahildir.
 • Ödemeyi nasıl yapacağım ?
  Kredi kartı ile Ödeme Ödeme ekranına geldiğinizde varsayılan ödeme seçeneği olarak Kredi Kartı gelecektir. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız. Destekleyen bankalar için Kredi Kartı Ödemelerinde “3D Secure” olarak şifre girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. 3D ödeme için “3D Secure” seçeneğini tıklayınız. 3D Secure Nedir? 3-D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. 3D Secure Neden Güvenlidir? 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartlarınızın yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir. 3D Secure ile nasıl alışveriş yapabilirim? Sipariş onayla butonuna tıkladığınızda, kredi kartına ilişkin işlem yapılacak bankaya göre form gelecektir. Kullanılan kredi kartı 3D Secure sistemine henüz kayıt edilmemiş ise “Aktivasyon Formu” gelir. Bilgileriniz bankadan dogrulandığı takdirde siparişiniz onaylanır. (3D Secure sayfasının açılması için Pop-Up engelleyicilerinizin kapalı olmasi gerekmektedir.
 • Ödemeyi ürünleri teslim alırken kapıda yapabilir miyim?
  Hayır. Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.
 • Kişisel bilgilerim güvende mi ?
  Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmakta ve izniniz dışında paylaşılmamaktadır .
 • Bullment.com'dan alışveriş yapmak güvenli mi ? Kredi kartı bilgilerini kaydediyor musunuz ?
  Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, Bullment LTD.ŞTİ tarafından tutulmamaktadır.
 • Ürünler sağlık açısından sorun teşkil ediyor mu ?
  Tüm ürünlerimiz Avrupa Standartları koşulları altında TÜV SÜD Products tarafından test edilip onay almış ürünlerdir.
bottom of page